CENÍK

Každý podnikatel nebo firma mají od svých webových stránek naprosto odlišná očekávání. Proto Vám nabízím různé cenové možnosti, které vychází z dlouholetých zkušeností aby si každý mohl najít to pravé dle vlastních potřeb.

Rozpočet cca do 10 000 Kč

V tomto rozpočtu jsem schopen vytvořit jednoduchou webovou prezentaci pro živnostníky a malé firmy, nebudu však schopen zajistit kompletní tvorbu dodatečných služeb, jako je SEO, PPC kampaně, platební brány a dodatečné správy webu.

Rozpočet 15 000 - 40 000 Kč

Vytvořím Vám špičkové webové stránky, které si Vaši zákazníci zamilují! Bude se jednat o propracovanou kostru webu, bezkonkurenční design webu přesně, dle Vašich představ a příjemné uživatelské rozhraní. Nejčastěji se používá pro malé e-shopy a firmy celorepublikových rozměrů. Díky této ceně budu mít čas Vám udělat i extra práce, jako je třeba SEO, správa webu apod.

Rozpočet nad 40 000 Kč

V tomto cenovém balíčku Vám mohu nabídnout jen to nejlepší! Ať se jedná o e-shop se stovkami produktů, nebo redesign Vašich stávajících stránek, které jsou již zastaralé, či tvorbu nových, originálních stránek, které budou na té nejlepší úrovni. Získáte profesionální servis, pomoc s návrhem textů, grafiky apod., moderní design vytvořen dle nejnovějších světových trendů, díky kterému budete napřed před konkurencí a spousty dalších bonusů.

 

Tato tvorba nezahrnuje pouze jednorázové webové stránky, ale také správu, kontrolu optimalizace rychlosti, SEO, PPC kampaně a další dodatečné služby.

Nemám rozpočet

Nevíte jakou hodnotu by měl mít Váš budoucí web? To vůbec nevadí! Stačí mi napsat všechny podrobnosti webu a já Vám vytvořím kalkulaci webu zcela zdarma do pár hodin!

 

To samé platí, pokud chcete vytvořit kalkulaci nadstandardních služeb, které nezahrnují tvorbu webových stránek.