fbpx
Přeskočit na obsah

Profesionální E-shop na míru

Chci začít prodávat přes
E-Shop

Máte podnikatelský nápad, zajímavý a originální produkt nebo službu, ale nemáte zkušenosti s tvorbou E-shopu?

Šablona pro E-Shop nestačí, potřebujete kompletní řešení na míru. Rád Vám se vším pomohu. Zařídím bezkonkurenční design, který dokáže vždy okouzlit, naprogramuji všechny funkce, přidám na web produkty, navrhnu kampaň na rozjezd webu a mohu nabídnout i následnou správu webu.

Můj E-Shop neplní mé očekávání

Již vlastníte E-Shop, ale neplní Vaše očekávání nebo je zastaralý? Předchozí IT společnost se již neozývá skrze nové úpravy?

Stát na mrtvém bodě je nepříjemné, ale nemusí tomu tak vždy být. Většinou to není chyba produktů nebo služeb, ale samotné stránky, proto spolu můžeme nalézt řešení problémů, které Vás aktuálně postihují a skrze ně vše předělat do nové podoby, která bude lepší, než o které se Vám kdy snilo.

Průběh tvorby

1. Vize

Co můžete nabídnout Vašim E-Shopem, na jakou skupinu klientů je mířený, kolik produktů bude na webu? V této fázi si vysvětlíme Váš pohled na web a základní informace, na které Vám následně připravím účinnou strategii, která přiláká širší množství zákazníků.

2. Design

Společně vytvoříme design přesně podle Vašich představ. Zaujmout na první pohled – to bude náš cíl. Díky tomu zajistíme, že web bude úspěšný. U každé spolupráce si proto dávám pozor, aby web měl originální vzhled a byl zároveň jednoduchý na obsluhu zákazníkem.

3. Tvorba a plnění

Design máme zmáknutý, nyní je čas naplnit web informacemi, dokumenty a produkty. Tato část webu bývá nejnáročnější a trvá nejdéle. Vše je potřeba provést s maximální přesností a účinností.

4. Testy výkonu a spuštění

Zbývá již jen spustit web. To avšak nepůjde bez řádné optimalizace. Proto ještě před spuštěním provedu analýzu, zda je vše připraveno, napojeno a funkční. Pokud ano, můžeme začít inzerovat Váš nový E-shop.

Nedávno dokončené projekty