Chci začít prodávat přes E-Shop

Máte podnikatelský nápad, zajímavý a originální produkt nebo službu, ale nemáte zkušenosti s tvorbou E-shopu?

Šablona pro E-Shop nestačí, potřebujete kompletní řešení na míru. Rád Vám se vším pomohu, zařídím bezkonkurenční design, který dokáže vždy okouzlit. Naprogramuji vše důležité. Přidám na web produkty. Navrhnu kampaň na rozjezd webu a následně mohu nabídnout i správu webu.

Pojďme spolu vytvořit plně fungující E-Shop

Můj E-Shop neplní mé očekávání

Již vlastníte E-Shop, ale neplní Vaše očekávání nebo je zastaralý? Předchozí IT společnost se již neozývá skrze nové úpravy?

Stát na mrtvém bodě je nepříjemné a nemusí tomu tak vždy být. Většinou to není chyba produktů nebo služeb, ale samotné stránky. Proto spolu můžeme nalézt řešení problémů, které Vás aktuálně postihují a skrze ně vše předělat do nové podoby, která bude lepší, než o které se Vám kdy snilo.

Pojďme opravit Váš E-Shop

Výhody spolupráce se mnou

Časově flexibilní

icons8-clock-100(1)

Fér cena

icons8-money-100

Individuální přístup

icons8-individual-server-100(1)

Průběh spolupráce

Vize projektu

Co můžete nabídnout Vašim E-Shopem, na jakou skupinu klientů je mířený, kolik produktů bude na webu? V této fázi si vysvětlíme Váš pohled na web a základní informace, na které Vám následně dám můj názor a připravím účinnou strategii, kterou zaujmeme širší množství zákazníků.

Design webu

Společně vytvoříme design webu na míru - přesně podle Vašich představ. Zaujmout na první pohled - to je náš cíl, díky tomu zajistíme, že web bude úspěšný a u každé spolupráce si proto dávám pozor, abychom toho vždy docílili.

Tvorba a plnění webu

Design máme zmáknutý, nyní je čas naplnit web informacemi, dokumenty a produkty. Tato část webu bývá nejnáročnější a trvá nejdéle. Vše je potřeba provést s maximální přesností a účinností.

Testy výkonu a spuštění

Zbývá již jen spustit web. To avšak nepůjde bez řádné optimalizace. Proto ještě před spuštěním provedu analýzu, zda je vše připraveno, napojeno a funkční. Pokud ano, můžeme začít inzerovat Váš nový E-shop.

Zaujal jsem Vás? Neváhejte mě kontaktovat!