Web-Liska.cz

Tvorba E-shopu

Chci začít prodávat přes E-Shop

Máte inovativní podnikatelský koncept, jedinečný produkt či službu, ale chybí vám zkušenosti s vytvořením vlastního e-shopu?

S nabídkou krabicových řešení pro e-shopy nejste spokojeni a toužíte po komplexním, individuálně přizpůsobeném řešení? Rád vám se vším pomohu. Zařídím nestárnoucí design, který dokáže vždy okouzlit, naprogramuji všechny funkce, přidám na web produkty, navrhnu kampaň na rozjezd a mohu nabídnout i následnou správu webu.

Můj E-Shop neplní mé očekávání

Již vlastníte E-Shop, ale neplní vaše očekávání nebo je zastaralý? Předchozí IT společnost se již neozývá skrze nové úpravy?

Stát na mrtvém bodě je nepříjemné, ale nemusí tomu tak vždy být. Většinou to není chyba produktů nebo služeb, ale samotné stránky, proto spolu můžeme nalézt řešení problémů, které vás aktuálně postihují a skrze ně vše předělat do nové podoby, která bude lepší, než o které se vám kdy snilo.

Jak bude spolupráce probíhat

1

Zadání poptávky

Společně si stanovíme ideální postup spolupráce, skrze vámi poskytnuté základní informace. Taktéž provedu audit, abych měl jasný přehled, jak vám nejlépe pomoci a web byl pro vás co nejužitečnější.

2

Design

Jedna ze dvou nejdůležitějších částí, pořádný a funkční design. Úkol webu je prodat službu nebo produkt a přesně na toto se zaměřím, jako by se jednalo o můj vlastní web.

3

Tvorba a plnění

Design máme zmáknutý, nyní je čas naplnit web texty, dokumenty a produkty. Tato část webu bývá nejnáročnější a trvá nejdéle. Vše je potřeba provést s maximální přesností a účinností.

4

Testování a optimalizace

Zbývá již jen spustit web. To avšak nepůjde bez řádné optimalizace. Proto ještě před spuštěním provedu analýzu, zda je vše připraveno, napojeno a funkční.

5

Spuštění

Je hotovo a i po posledních testech a optimalizacích je web připraven ostrému provozu. Jako poslední proběhne převod na hlavní doménu a instalace marketingových aplikací (Google Analytics, Meta Pixel, …).

6

Správa

Vždy jsem dostupný jakýmkoliv dalším úpravám, rozšířením, či novým výzvám. Spuštěním webu to tedy nekončí, vždy rád pomohu i s další optimalizací webu, či klasickou správou, pro plynulý chod webu.

Nejnovější projekty