fbpx
Přeskočit na obsah

Profesionální webové stránky na míru

Základní stavební kámen Vašeho úspěchu

Webové stránky jsou vizitkou jakéhokoliv podnikání. Právě na tento způsob kontaktu se potenciální klienti zaměří jako první. Skrze něj si následně vybírají z konkurence. Web-Liska se zaměřuje na moderní, funkční a nestárnoucí design, který díky nadstandardním službám zaručí okamžité výsledky.

Všechny tvořené weby jsou vždy na míru, přesně dle požadavků a cílů klienta. Dále Vám pomohu se všemi aspekty webové prezentace. Od správného výběru webhostingu, obsahové části, designu, provozu, emailových adres a následné správě.

Samotnou tvorbou webových stránek to však nekončí. Tvorba zahrnuje také nadstandardní služby, díky kterým budete vidět. Především se jedná o SEO, mobilní responzivitu, optimalizaci rychlosti a spoustu dalších služeb, dle potřeb webu.

Průběh tvorby

1. Zadání poptávky

Co pro Vás web znamená? Chcete spíše hezkou prezentaci, nebo kompletní zaměření na online trh? Vytvořím funkční strategii, jak Vašich cílů dosáhnout.

2. Design

Jedna ze dvou nejdůležitějších částí, pořádný a funkční design. Úkol webu je prodat službu nebo produkt a přesně s tímto Vám rád pomohu.

3. Tvorba

Hlavní zaměření je vždy na prvotřídní kvalitu webu. Proto si dávám záležet na každém projektu, nedělám kompromisy na kvalitě a dělám vše tak, aby jste byli spokojení Vy i Vaši návštěvníci.

4. Správa webu

Spuštěním webu to nekončí, vždy Vám rád pomohu i s další optimalizací webu. Nabízím jak měsíční správu webu (kontrola, aktualizace pluginů, SEO, …), tak i individuální správu, přesně podle Vašich potřeb.

Nedávno dokončené projekty