Přeskočit na obsah

Tvorba webu

Základní stavební kámen Vašeho úspěchu

Webové stránky jsou vizitkou jakéhokoliv podnikání. Právě na tento způsob kontaktu se potenciální klienti zaměří jako první. Skrze něj si následně vybírají z konkurence. Web-Liska.cz se zaměřuje na moderní, funkční a nestárnoucí design, který díky nadstandardním službám zaručí okamžité výsledky.

Všechny tvořené weby jsou vždy na míru, přesně dle požadavků a cílů klienta. Dále Vám pomohu se všemi aspekty webové prezentace. Od správného výběru webhostingu, obsahové části, designu, provozu, emailových adres a následné správě.

Samotnou tvorbou webových stránek to však nekončí. Tvorba zahrnuje také nadstandardní služby, díky kterým budete vidět. Především se jedná o SEO, mobilní responzivitu, optimalizaci rychlosti a spoustu dalších služeb, dle potřeb webu.

Jak bude spolupráce probíhat

1

Zadání poptávky

Společně si stanovíme ideální postup spolupráce, skrze vámi poskytnuté základní informace. Taktéž provedu audit, abych měl jasný přehled, jak vám nejlépe pomoci a web byl pro vás co nejužitečnější.

2

Design

Jedna ze dvou nejdůležitějších částí, pořádný a funkční design. Úkol webu je prodat službu nebo produkt a přesně na toto se zaměřím, jako by se jednalo o můj vlastní web.

3

Tvorba

Hlavní zaměření je vždy na prvotřídní kvalitu webu. Proto si dávám záležet na každém projektu, nedělám kompromisy na kvalitě a dělám vše tak, aby jste byli spokojení vy i vaši návštěvníci.

4

Spuštění

Je hotovo a i po posledních testech a optimalizacích je web připraven ostrému provozu. Jako poslední proběhne převod na hlavní doménu a instalace marketingových aplikací (Google Analytics, Meta Pixel, …).

5

Správa

Vždy jsem dostupný jakýmkoliv dalším úpravám, rozšířením, či novým výzvám. Spuštěním webu to tedy nekončí, vždy rád pomohu i s další optimalizací webu, či klasickou správou, pro plynulý chod webu.

Nejnovější projekty