Web-Liska.cz

Tvorba webu

Základní stavební kámen Vašeho úspěchu

Webové stránky jsou vizitkou jakéhokoliv podnikání. Právě na tento způsob kontaktu se potenciální klienti zaměří jako první. Skrze něj si následně vybírají z konkurence. Web-Liska.cz se zaměřuje na moderní, funkční a nestárnoucí design, který díky nadstandardním službám zaručí okamžité výsledky.

Všechny tvořené weby jsou vždy na míru, přesně dle požadavků a cílů klienta. Dále Vám pomohu se všemi aspekty webové prezentace. Od správného výběru webhostingu, obsahové části, designu, provozu, emailových adres a následné správě.

Samotnou tvorbou webových stránek to však nekončí. Tvorba zahrnuje také nadstandardní služby, díky kterým budete vidět. Především se jedná o SEO, mobilní responzivitu, optimalizaci rychlosti a spoustu dalších služeb, dle potřeb webu.

Jak bude spolupráce probíhat

1

Zadání poptávky

Společně si stanovíme ideální postup spolupráce, skrze vámi poskytnuté základní informace. Taktéž provedu audit, abych měl jasný přehled, jak vám nejlépe pomoci a web byl pro vás co nejužitečnější.

2

Design

Jedna ze dvou nejdůležitějších částí, pořádný a funkční design. Úkol webu je prodat službu nebo produkt a přesně na toto se zaměřím, jako by se jednalo o můj vlastní web.

3

Tvorba

Hlavní zaměření je vždy na prvotřídní kvalitu webu. Proto si dávám záležet na každém projektu, nedělám kompromisy na kvalitě a dělám vše tak, aby jste byli spokojení vy i vaši návštěvníci.

4

Spuštění

Je hotovo a i po posledních testech a optimalizacích je web připraven ostrému provozu. Jako poslední proběhne převod na hlavní doménu a instalace marketingových aplikací (Google Analytics, Meta Pixel, …).

5

Správa

Vždy jsem dostupný jakýmkoliv dalším úpravám, rozšířením, či novým výzvám. Spuštěním webu to tedy nekončí, vždy rád pomohu i s další optimalizací webu, či klasickou správou, pro plynulý chod webu.

Nejnovější projekty